Sesiunea din data de 18-01-2024



Comisia:

      Presedinte:
          Ioan GHERHES

      Membri:
          prof. univ. dr. ing. Ioan BICA
          prof. univ. dr. Rodica STANESCU
          prof. univ. dr. Valentin NEDEFF
          conf. univ. dr. Dan IONESCU

      Reprezentanti autoritati:
          dna Gabriela OSICEANU - consilier superior, MMAP

      Secretar de sedinta:
          Natasa PINISOARA



Candidati - programare interviu si rezultate finale:

Nr Expert
atestat
Localitate Judet/
Tara
Nivel
atestare
Ora
interviu
Tip studii/
Domenii
de atestare
Admis Respins
1 CERNUCAN Flaviu Vasile Cluj-Napoca Cluj principal 09:15
  • RIM11c
  • EA
  • RIM11c
  • EA
  • 2 PATKO Robert IRATOSU Arad principal 09:45
  • RIM1, RIM2, RIM11a, RIM12, RIM13b
  • RM13b
  • BM1, BM11b, BM13b
  • EA
  • MB
  • RIM1, RIM2, RIM11a, RIM12, RIM13b
  • RM13b
  • EA
  • MB
  • Domeniul Mentiune
    BM1 nu a intrunit punctajul necesar
    BM11b nu a intrunit punctajul necesar
    BM13b nu a intrunit punctajul necesar
    3 CAPLESCU Victor Bucuresti Bucuresti asistent 10:05
  • EGZA
  • EGSC
  • EGZA
  • EGSC
  • 4 BADEA Gabriela Tulcea Tulcea principal 10:20
  • MB
  • MB
  • 5 STANA Iulian Octavian Arad Arad asistent 10:30
  • RIM1, RIM2, RIM9, RIM11b, RIM13b
  • RA1, RA2, RA11b, RA13b
  • RM1, RM2, RM9, RM11b, RM13b
  • BM1, BM2, BM9, BM11b, BM13b
  • EA
  • MB
  • RIM1, RIM2, RIM9
  • RA1, RA2, RA11b, RA13b
  • RM1, RM2, RM9, RM11b, RM13b
  • BM1, BM2, BM9, BM11b, BM13b
  • EA
  • MB
  • Domeniul Mentiune
    RIM11b nu a intrunit punctajul necesar
    RIM13b nu a intrunit punctajul necesar
    6 Mediu Research Corporation S.R.L. Bacau Bacau principal 10:50
  • EGSC
  • EGSC
  • 7 SC TADECO CONSULTING S.R.L Bucuresti Bucuresti principal 11:00
  • RIM3, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM13b
  • RM4, RM11b, RM11c, RM13b
  • BM6, BM8
  • EA
  • EGCA
  • EGSC
  • MB
  • RIM3, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM13b
  • RM4, RM11b, RM11c, RM13b
  • BM6, BM8
  • EA
  • EGCA
  • EGSC
  • MB
  • 8 RAMONA Ardelean sibiu Sibiu principal 11:10
  • EGSC
  • EGSC
  • 9 DOBRE Cristina Mihaela Bucuresti Bucuresti principal 11:20
  • EGSC
  • EGSC
  • 10 SAVESCU Elena Melania Timisoara Timis principal 11:40
  • EGSC
  • EGSC
  • 11 ILIUȚEANU Mihaela Irina Tulcea Tulcea principal 11:50
  • BM2
  • BM2
  • 12 SC IPROMEDCON SRL Bucuresti Bucuresti principal 12:00
  • RIM3, RIM7
  • RM3, RM7
  • RS3, RS7
  • BM3, BM7
  • RIM3, RIM7
  • RM3, RM7
  • RS3, RS7
  • BM3, BM7
  • 13 TIPLIC Alin Targoviste Dambovita principal 12:10
  • EGSC
  • EGSC
  • 14 RADU Iuliana Elena Mușătești Arges principal 12:20
  • RIM11b
  • RA11b
  • RIM11b
  • RA11b