Sesiunea din data de 09-11-2023



Comisia:

      Presedinte:
          Ioan GHERHES

      Membri:
          conf. univ. dr. ing. Zoltan TOROK
          prof. univ. dr. ing. Ioan BICA
          conf. univ. dr. Mihaela Brindusa SLUSER
          conf. univ. dr. Ionela-Daniela CIOLEA

      Reprezentanti autoritati:
          dna Gabriela OSICEANU - consilier superior, MMAP

      Secretar de sedinta:
          Daniela HARANACIU



Candidati - programare interviu si rezultate finale:

Nr Expert
atestat
Localitate Judet/
Tara
Nivel
atestare
Ora
interviu
Tip studii/
Domenii
de atestare
Admis Respins
1 STANCIU Alina - Andreea Câmpina Prahova asistent 09:15
  • RIM1, RIM3, RIM5, RIM7, RIM13a, RIM13b
  • EGZA
  • EGSC
  • RIM1, RIM3, RIM13a, RIM13b
  • EGZA
  • EGSC
  • Domeniul Mentiune
    RIM5 nu a intrunit punctajul necesar
    RIM7 nu a intrunit punctajul necesar
    2 BOCIORT Dalia Mioara Arad Arad principal 09:30
  • EGSC
  • EGSC
  • 3 DENEANU Mihaita Alin Bucuresti Bucuresti principal 09:45
  • EGCA
  • EGCA
  • 4 SAVESCU Elena Melania Timisoara Timis principal 10:00
  • RIM1, RIM2, RIM6, RIM11b, RIM11c
  • RA7
  • RM13b
  • BM1, BM11c
  • EA
  • EGSC
  • RIM1, RIM2, RIM6, RIM11b, RIM11c
  • RM13b
  • RA7
  • BM1, BM11c
  • EA
  • Domeniul Mentiune
    EGSC nu a intrunit punctajul necesar
    5 GUȘĂ Delia Nicoleta loc./com. Hemeius Bacau principal 10:30
  • EGSC
  • EGSC
  • 6 GUZU Mirela Petresti Vrancea principal 10:40
  • RIM1, RIM2
  • RA1, RA11b
  • RM11b, RM13b
  • EA
  • MB
  • RIM1
  • RM11b, RM13b
  • EA
  • MB
  • Domeniul Mentiune
    RIM2 nu a intrunit punctajul necesar
    RA1 nu a intrunit punctajul necesar
    RA11b nu a intrunit punctajul necesar
    7 FLOREA Alexandra-cătălina București Bucuresti asistent 11:00
  • RA1, RA5
  • RM11a, RM11b, RM11c, RM13b
  • EA
  • MB
  • RA1, RA5
  • EA
  • MB
  • Domeniul Mentiune
    RM11a nu a intrunit punctajul necesar
    RM11b nu a intrunit punctajul necesar
    RM11c nu a intrunit punctajul necesar
    RM13b nu a intrunit punctajul necesar
    8 POPESCU Stefan Catalin Rosiori de Vede Teleorman principal 11:15
  • RIM11a
  • EA
  • MB
  • RIM11a
  • EA
  • MB
  • 9 VLADESCU Catalin Târgoviște Dambovita principal 11:30
  • RS2, RS7
  • RS2, RS7
  • 10 MICLAUSU Camelia Cisnadie Sibiu principal 11:45
  • RIM3
  • RIM3
  • 11 CP MED LABORATORY S.R.L. Bucuresti Bucuresti principal 12:00
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM5, RIM6, RIM7, RIM8, RIM10, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM12, RIM13b
  • RA1, RA2, RA3, RA5, RA6, RA7, RA8, RA9, RA11a, RA11b, RA11c, RA13b
  • RM1, RM2, RM11a, RM11b, RM11c, RM12, RM13b
  • RS2, RS3, RS5, RS7, RS9, RS11a, RS11b, RS11c
  • BM2, BM3, BM6, BM7, BM8, BM9, BM11a, BM11b, BM11c, BM13b
  • EA
  • EGCA
  • EGSC
  • MB
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM5, RIM6, RIM7, RIM8, RIM10, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM12, RIM13b
  • RA1, RA2, RA3, RA5, RA6, RA7, RA8, RA9, RA11a, RA11b, RA11c, RA13b
  • RM1, RM2, RM11a, RM11b, RM11c, RM12, RM13b
  • RS2, RS3, RS5, RS7, RS9, RS11a, RS11b, RS11c
  • BM2, BM3, BM6, BM7, BM8, BM9, BM11a, BM11b, BM11c, BM13b
  • EA
  • EGCA
  • EGSC
  • MB