Sesiunea din data de 06-10-2022



Comisia:

      Presedinte:
          Ioan GHERHES

      Membri:
          prof. univ. dr. ing. Ioan BICA
          prof. univ. dr. Rodica STANESCU
          prof. univ. dr. Valentin NEDEFF
          c.s. III dr. Minodora MANU

      Reprezentanti autoritati:
          dna Gabriela OSICEANU - consilier superior, MMAP

      Secretar de sedinta:
          Daniela HARANACIU



Candidati - programare interviu si rezultate finale:

Nr Expert
atestat
Localitate Judet/
Tara
Nivel
atestare
Ora
interviu
Tip studii/
Domenii
de atestare
Admis Respins
1 DAMIR Nicoleta Constanța Constanta principal 09:15
  • RIM2, RIM11a
  • RIM2, RIM11a
  • 2 VIO - TOP SRL BUCURESTI Bucuresti principal 09:55
  • RIM3, RIM5, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM13b
  • RA3, RA5
  • RM3, RM11a, RM11b, RM11c, RM13b
  • EA
  • EGSC
  • RIM3, RIM5, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM13b
  • RA3, RA5
  • RM3, RM11a, RM11b, RM11c, RM13b
  • EA
  • EGSC
  • 3 PAUN Maria Calarasi Calarasi principal 10:05
  • RIM1, RIM3, RIM5, RIM7, RIM8, RIM9, RIM11b, RIM13b
  • RA1, RA5, RA7, RA8, RA9, RA11b, RA13b
  • RM1, RM5, RM7, RM8, RM11b, RM13b
  • BM1, BM11b, BM13b
  • RIM1, RIM3, RIM5, RIM7, RIM8, RIM9, RIM11b, RIM13b
  • RA1, RA5, RA7, RA8, RA9, RA11b, RA13b
  • RM1, RM5, RM7, RM8, RM11b, RM13b
  • BM1, BM11b, BM13b
  • 4 CORCHES Mihai Teopent Alba Iulia Alba principal 10:25
  • RIM1, RIM2, RIM5, RIM11c, RIM12, RIM13b
  • RM1, RM12, RM13b
  • EGZA
  • EGSC
  • RIM1, RIM2, RIM5, RIM11c, RIM12, RIM13b
  • RM1, RM12, RM13b
  • EGZA
  • EGSC
  • 5 MOT Florina pantelimon Ilfov principal 10:45
  • RIM2, RIM11a, RIM13b
  • RM13b
  • EA
  • EGSC
  • MB
  • RIM2, RIM11a, RIM13b
  • RM13b
  • EA
  • EGSC
  • MB
  • 6 CORCHES Ioana Stefania Alba Iulia Alba principal 11:05
  • EA
  • EA
  • 7 IONASCU Adrian București Bucuresti principal 11:15
  • RIM2, RIM3
  • RM1, RM13b
  • EA
  • MB
  • RIM2, RIM3
  • RM1, RM13b
  • EA
  • MB
  • 8 FLOREA Alexandra-Cătălina București Bucuresti asistent 11:30
  • BM1, BM2
  • BM1, BM2
  • 9 BUZATU Crinu Ion Timișoara Timis principal 11:40
  • RM1
  • EA
  • RM1
  • EA
  • 10 CERGA Viorica Nicoleta Sibiu Sibiu principal 12:00
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM5, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM13b
  • RA1, RA3, RA5, RA8, RA11b, RA11c
  • RM1, RM11b
  • EA
  • EGSC
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM5, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM13b
  • RA1, RA3, RA5, RA8, RA11b, RA11c
  • RM1, RM11b
  • EA
  • EGSC
  • 11 SC ENVIRECO SOLUTIONS SRL Boldesti Scaeni Prahova principal 12:20
  • RIM2, RIM3, RIM11a
  • RM13b
  • EA
  • RIM2, RIM3, RIM11a
  • RM13b
  • EA
  • 12 SC AL TRADING SRL Craiova Dolj principal 12:30
  • RIM1
  • RM1
  • RIM1
  • RM1
  • 13 SC Unitatea de Suport pentru Integrare SRL Cluj-Napoca Cluj principal 12:40
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM4, RIM5, RIM6, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM12, RIM13a, RIM13b
  • RA1
  • RM1, RM13b
  • BM1
  • EA
  • EGCA
  • EGSC
  • MB
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM4, RIM5, RIM6, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM12, RIM13a, RIM13b
  • RA1
  • RM1, RM13b
  • BM1
  • EA
  • EGCA
  • EGSC
  • MB
  • 14 INSTITUTULUI NAŢIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERĂ ŞI PROTECŢIE ANTIEXPLOZIVĂ-INSEMEX PETROSANI Hunedoara principal 12:50
  • RIM2, RIM7
  • RA5, RA7, RA13b
  • BM2, BM7
  • RIM2, RIM7
  • RA5, RA7, RA13b
  • BM2, BM7