Sesiunea din data de 18-05-2022



Comisia:

      Presedinte:
          Ioan GHERHES

      Membri:
          prof. univ. dr. ing. Vladimir ROJANSCHI
          lect. univ. dr. Cristian BOSTAN
          prof. univ. dr. Calin BACIU
          prof. univ. dr. Ana VIRSTA

      Reprezentanti autoritati:
          dna Gabriela OSICEANU - consilier superior, MMAP

      Secretar de sedinta:
          Daniela HARANACIU



Candidati - programare interviu si rezultate finale:

Nr Expert
atestat
Localitate Judet/
Tara
Nivel
atestare
Ora
interviu
Tip studii/
Domenii
de atestare
Admis Respins
1 BRĂILEANU Ana-Maria Buftea Ilfov principal 09:15
  • EGCA
  • EGSC
  • 2 POPESCU Melania-Madalina Bucuresti Bucuresti principal 09:25
  • RM2, RM13b
  • 3 ȚÎBÎRNAC Marcel București Bucuresti principal 09:35
  • RIM2, RIM3, RIM11a, RIM11c, RIM13b
  • RM11c, RM12, RM13b
  • EA
  • EGSC
  • MB
  • 4 TITA Mihaela BUCURESTI Bucuresti principal 09:55
  • RIM11b, RIM11c, RIM13b
  • RM11b, RM11c, RM13b
  • BM11b, BM11c, BM13b
  • 5 ROXANA ANDREEA Rucsandescu Iasi Iasi asistent 10:10
  • RIM11a, RIM11b, RIM11c
  • RA11a, RA11b, RA11c
  • RM11a, RM11b, RM11c
  • RS11a, RS11b, RS11c
  • BM11a, BM11b, BM11c
  • EA
  • EGCA
  • 6 PILA Danut iasi Iasi asistent 10:25
  • RIM11a, RIM11b, RIM11c
  • RA11a, RA11b, RA11c
  • RM11a, RM11b, RM11c
  • RS11a, RS11b, RS11c
  • BM11a, BM11b, BM11c
  • EA
  • EGCA
  • 7 CEAUREANU Mihaela București Bucuresti asistent 10:40
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM5, RIM7, RIM8, RIM9, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM12
  • BM2, BM3, BM7, BM8, BM11b
  • EGZA
  • 8 DAVID Nicoleta Ploiesti Prahova principal 10:55
  • RIM5, RIM6, RIM7, RIM11b
  • RA1, RA7, RA8
  • RM7, RM12, RM13b
  • BM1, BM5, BM6, BM7, BM8, BM9, BM11b, BM11c, BM13b
  • 9 CALOTĂ Iuliana Cristina București Bucuresti asistent 11:15
  • RS2, RS5, RS6, RS7, RS9
  • EA
  • EGSC
  • 10 PIȚUCĂ Ioana Voluntari Ilfov asistent 11:30
  • RA1, RA2, RA3, RA5, RA7, RA8, RA9, RA11a, RA11b, RA11c, RA12
  • EGCA
  • 11 GUȘĂ Delia Nicoleta loc./com. Hemeius Bacau principal 11:45
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM11a, RIM11c
  • RM1, RM13b
  • EA
  • MB
  • 12 IVANCIU Mirabela BUCURESTI Bucuresti principal 12:00
  • RM11b, RM11c
  • RS11b, RS11c
  • EA
  • EGCA
  • EGZA
  • 13 GUȘĂ George Hemeiuș Bacau principal 12:15
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM11a, RIM11c
  • RM1, RM13b
  • EA
  • 14 PREDA Maria RM.VALCEA Valcea principal 12:30
  • RIM9
  • RA3
  • BM8
  • 15 PREDA Ionel RM.VALCEA Valcea principal 12:40
  • RIM12
  • RM1
  • BM9