Sesiunea din data de 31-03-2022



Comisia:

      Presedinte:
          Ioan GHERHES

      Membri:
          conf. univ. dr. ing. Zoltan TOROK
          prof. univ. dr. Rodica STANESCU
          c.s. III dr. Minodora MANU
          conf. univ. dr. Liviu MUNTEAN

      Reprezentanti autoritati:
          dna Gabriela OSICEANU - consilier superior, MMAP

      Secretar de sedinta:
          Daniela HARANACIU



Candidati - programare interviu si rezultate finale:

Nr Expert
atestat
Localitate Judet/
Tara
Nivel
atestare
Ora
interviu
Tip studii/
Domenii
de atestare
Admis Respins
1 KVB CONSULTING & ENGINEERING S.R.L. Sector 1 Bucuresti principal 09:15
  • RM13b
  • RM13b
  • 2 KPMG ADVISORY SRL Sector 1 Bucuresti asistent 09:25
  • RA1, RA3, RA5, RA7, RA8, RA9, RA11a, RA11b, RA11c, RA13a, RA13b
  • BM1, BM3, BM5, BM7, BM8, BM9, BM11a, BM11b, BM11c, BM13a, BM13b
  • RA1, RA3, RA5, RA7, RA8, RA9, RA11a, RA11b, RA11c, RA13a, RA13b
  • BM1, BM3, BM5, BM7, BM8, BM9, BM11a, BM11b, BM11c, BM13a, BM13b
  • 3 MIRON Stefan Giurgiu Giurgiu asistent 09:35
  • RIM11a, RIM11c
  • EA
  • MB
  • RIM11a, RIM11c
  • EA
  • MB
  • 4 OZUNU Alexandru Turda Cluj principal 10:10
  • RIM2, RIM5, RIM7
  • RA2, RA5, RA7, RA11b
  • RS1, RS2, RS3, RS4, RS5, RS6, RS7, RS8, RS11a, RS11c
  • BM5, BM7
  • RIM2, RIM5, RIM7
  • RA2, RA5, RA7, RA11b
  • RS1, RS2, RS3, RS4, RS5, RS6, RS7, RS8, RS11a, RS11c
  • BM5, BM7
  • 5 FLOREA Alexandra-Cătălina București Bucuresti asistent 10:30
  • RA1, RA5
  • RM11a, RM11b, RM11c, RM13b
  • EA
  • MB
  • RA1, RA5
  • RM11a, RM11b, RM11c, RM13b
  • EA
  • MB
  • 6 SAMOILESCU Cristian-Marius Ploiesti Prahova principal 10:40
  • BM2
  • BM2
  • 7 STOICA Alina-Elena ARICESTII-RAHTIVANI Prahova principal 10:50
  • BM2
  • BM2
  • 8 BALASOIU - STARPITU Anca - Lucia Bucuresti Bucuresti principal 11:00
  • RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM12, RIM13b
  • RA11b
  • EA
  • EGSC
  • MB
  • RIM11a, RIM11c, RIM12, RIM13b
  • EA
  • EGSC
  • MB
  • Domeniul Mentiune
    RIM11b nu a intrunit punctajul necesar
    RA11b nu a intrunit punctajul necesar
    9 JOLDEA Marius Ovidiu Selimbar Sibiu principal 11:20
  • EGZA
  • EGZA
  • 10 IONESCU Constantin Cicerone Bucuresti Bucuresti principal 11:35
  • RIM3, RIM11a, RIM2
  • RM3, RM11a, RM2
  • BM2, BM7, BM13b
  • RIM3, RIM11a, RIM2
  • RM3, RM11a, RM2
  • BM2, BM7, BM13b
  • 11 REZMERIȚA Evelina Petroșani Hunedoara asistent 11:50
  • RM11c, RM13b
  • BM2, BM3, BM11b, BM11c, BM13b
  • RM11c, RM13b
  • BM2, BM3, BM11b, BM11c, BM13b
  • 12 POPOVICI TURNEA Mihai BUCURESTI Bucuresti principal 12:00
  • RM1
  • EA
  • RM1
  • EA
  • 13 ELENA Dragut PITESTI Arges principal 12:15
  • RA2, RA7, RA11b
  • BM1, BM7, BM13b
  • RA2, RA7, RA11b
  • BM1, BM7, BM13b
  • 14 SPĂTĂREANU Adrian Flămânzi Botosani asistent 12:25
  • MB
  • MB
  • 15 Green Collective SRL Bucuresti Bucuresti principal 12:35
  • RIM1, RIM2, RIM6, RIM11a, RIM12
  • RM1, RM2, RM6, RM11a, RM12
  • BM1, BM2, BM6, BM11a, BM12
  • EA
  • MB
  • RIM1, RIM2, RIM6, RIM11a, RIM12
  • RM1, RM2, RM6, RM11a, RM12
  • BM1, BM2, BM6, BM11a, BM12
  • EA
  • MB
  • 16 OLARU Roxana- Gabriela Bucuresti Bucuresti principal 12:45
  • RIM13b
  • RIM13b