Sesiunea din data de 10-03-2022



Comisia:

      Presedinte:
          Ioan Gherhes

      Membri:
          conf. univ. dr. ing. Zoltan TOROK
          prof. univ. dr. ing. Ioan BICA
          prof. univ. dr. Gabriel MURARIU
          conf. univ. dr. Dan IONESCU

      Reprezentanti autoritati:
          dna Gabriela OSICEANU - consilier superior, MMAP

      Secretar de sedinta:
          Daniela HARANACIU



Candidati - programare interviu si rezultate finale:

Nr Expert
atestat
Localitate Judet/
Tara
Nivel
atestare
Ora
interviu
Tip studii/
Domenii
de atestare
Admis Respins
1 PANTEA Emilia - Valentina ORADEA Bihor asistent 09:15
  • RM11b, RM11c, RM13b
  • RM11b, RM11c, RM13b
  • 2 RADU Iuliana Elena Mușătești Arges principal 09:25
  • RIM1
  • RS7
  • RIM1
  • Domeniul Mentiune
    RS7 nu a intrunit punctajul necesar
    3 CATANA Catalina Elena BRASOV Brasov principal 09:35
  • EA
  • EA
  • 4 MUSAT Nicoleta Gabriela Bucuresti Sectorul 2 Bucuresti principal 09:45
  • RIM2, RIM3, RIM7, RIM11a, RIM11c
  • RA7
  • RM3, RM11a, RM11b, RM11c, RM13b
  • RS2, RS11c
  • BM2, BM11b, BM11c
  • EA
  • EGSC
  • RIM2, RIM3, RIM7, RIM11a, RIM11c
  • RA7
  • RM3, RM11a, RM11b, RM11c, RM13b
  • RS2, RS11c
  • BM2, BM11b, BM11c
  • EA
  • EGSC
  • 5 ZAMFIRESCU Luminita CONSTANTA Constanta principal 10:05
  • RIM1, RIM2, RIM7, RIM11a, RIM13b
  • RA7, RA8
  • RM12, RM13b
  • RS7, RS11a, RS11b
  • BM2, BM3, BM6, BM7, BM11a, BM11b
  • RIM1, RIM2, RIM7, RIM11a, RIM13b
  • RA7, RA8
  • RM12, RM13b
  • RS7, RS11a, RS11b
  • BM2, BM3, BM6, BM7, BM11a, BM11b
  • 6 APOSTU Fanel Iasi Iasi principal 10:25
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM5, RIM6, RIM8, RIM10, RIM11b, RIM12, RIM13b
  • RA1, RA3, RA5, RA8, RA9, RA11c
  • RM1, RM3, RM7, RM8, RM13b
  • BM5, BM9
  • EA
  • EGCA
  • MB
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM5, RIM6, RIM8, RIM10, RIM11b, RIM12, RIM13b
  • RA1, RA3, RA5, RA8, RA9, RA11c
  • RM1, RM3, RM7, RM8, RM13b
  • BM5, BM9
  • EA
  • EGCA
  • MB
  • 7 POP Ioan Cristian Corusu Cluj principal 10:45
  • RIM1, RIM5, RIM6, RIM8, RIM9, RIM11a, RIM11c, RIM13b
  • RA1, RA9
  • RM13b
  • RIM1, RIM5, RIM6, RIM8, RIM9, RIM11a, RIM11c, RIM13b
  • RA1, RA9
  • RM13b
  • 8 PERSU Ionica București Bucuresti principal 11:00
  • RIM1, RIM3, RIM11b
  • RA1
  • RM1, RM3
  • RIM1, RIM3, RIM11b
  • RA1
  • RM1, RM3
  • 9 VIGHECI Florina Monica SECTOR 6 Bucuresti principal 11:15
  • RIM3, RIM5, RIM6, RIM7, RIM11a, RIM11b
  • RA3, RA6, RA7, RA11b, RA11c
  • RS3, RS7
  • RIM3, RIM5, RIM6, RIM7, RIM11a, RIM11b
  • RA3, RA6, RA7, RA11b, RA11c
  • RS3, RS7
  • 10 BALAN Adrian Pascani Iasi principal 11:30
  • RIM3, RIM11a, RIM11c, RIM12
  • RM1, RM13b
  • RS7
  • BM7
  • EA
  • MB
  • RIM3, RIM11a, RIM11c, RIM12
  • RM1, RM13b
  • BM7
  • MB
  • Domeniul Mentiune
    RS7 nu a intrunit punctajul necesar
    EA nu a intrunit punctajul necesar
    11 FLOREA Alexandra-Cătălina București Bucuresti principal 11:45
  • RIM11a
  • RA1, RA5
  • RM13b
  • EA
  • RIM11a
  • Domeniul Mentiune
    RA1 nu a intrunit punctajul necesar
    RA5 nu a intrunit punctajul necesar
    RM13b nu a intrunit punctajul necesar
    EA nu a intrunit punctajul necesar
    12 JUGANARU Sandra Timisoara Timis principal 12:00
  • RIM1, RIM2
  • RM1, RM13b
  • EA
  • RIM1, RIM2
  • RM1, RM13b
  • EA
  • 13 BELU Andreea Constanta (Constanta) Constanta principal 12:30
  • RIM8, RIM13b
  • RM2, RM13b
  • EA
  • MB
  • RIM8, RIM13b
  • RM2, RM13b
  • EA
  • MB