Sesiunea din data de 03-03-2022



Comisia:

      Presedinte:
          Ioan Gherhes

      Membri:
          conf. univ. dr. ing. Zoltan TOROK
          conf. univ. dr. Radu BREJEA
          conf. univ. dr. Mihaela Brindusa SLUSER
          dr. ing. Elod MELLES

      Reprezentanti autoritati:
          dna Gabriela OSICEANU - consilier superior, MMAP

      Secretar de sedinta:
          Daniela HARANACIU



Candidati - programare interviu si rezultate finale:

Nr Expert
atestat
Localitate Judet/
Tara
Nivel
atestare
Ora
interviu
Tip studii/
Domenii
de atestare
Admis Respins
1 POPA Daniela Braila Braila asistent 09:15
  • RA5, RA7, RA8, RA11b
  • BM5, BM7, BM8, BM11b
  • RA5, RA7, RA8, RA11b
  • BM5, BM7, BM8, BM11b
  • 2 GRIGORAS Ionica Iasi Iasi principal 09:25
  • RIM1, RIM8, RIM11b, RIM11c
  • RA1, RA7, RA8, RA11b
  • RM1, RM8, RM13b
  • RIM1, RIM8, RIM11b, RIM11c
  • RA1, RA7, RA8, RA11b
  • RM1, RM8, RM13b
  • 3 CAȚĂ Corina Maria SECTOR 6 Bucuresti principal 09:40
  • RIM1, RIM6, RIM7, RIM8
  • RA1, RA3, RA5, RA6, RA7, RA8, RA9, RA11b
  • RM1, RM8, RM11b, RM12, RM13b
  • EA
  • EGCA
  • RIM1, RIM6, RIM7, RIM8
  • RA1, RA3, RA5, RA6, RA7, RA8, RA9, RA11b
  • RM1, RM8, RM11b, RM12, RM13b
  • EA
  • Domeniul Mentiune
    EGCA nu a intrunit punctajul necesar
    4 BORZASI Norbert Oroshaza Ungaria principal 10:00
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM11a, RIM11b, RIM11c
  • RA1, RA2, RA3, RA11a, RA11b, RA11c
  • RM1, RM2, RM3, RM11a, RM11b, RM11c
  • RS1, RS2, RS3
  • BM1, BM2, BM3, BM11a, BM11b, BM11c
  • EA
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM11a, RIM11b, RIM11c
  • RA1, RA2, RA3, RA11a, RA11b, RA11c
  • BM1, BM2, BM3, BM11a, BM11b, BM11c
  • Domeniul Mentiune
    RM1 nu a intrunit punctajul necesar
    RM2 nu a intrunit punctajul necesar
    RM3 nu a intrunit punctajul necesar
    RM11a nu a intrunit punctajul necesar
    RM11b nu a intrunit punctajul necesar
    RM11c nu a intrunit punctajul necesar
    RS1 nu a intrunit punctajul necesar
    RS2 nu a intrunit punctajul necesar
    RS3 nu a intrunit punctajul necesar
    EA nu a intrunit punctajul necesar
    5 BERCAN Adrian Galati Galati principal 10:20
  • RIM3, RIM8, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM13b
  • EA
  • MB
  • RIM3, RIM8, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM13b
  • EA
  • MB
  • 6 NUNA Mihaela CAREI Satu-Mare principal 10:35
  • EA
  • EA
  • 7 CAPLAN Mihaela Constanta Constanta principal 11:00
  • RIM2
  • RM2
  • BM2
  • EA
  • MB
  • RIM2
  • RM2
  • BM2
  • EA
  • MB
  • 8 LEVARLET Francois Ancona Italia principal 11:15
  • RM1
  • RM1
  • 9 CATANA Catalina Elena BRASOV Brasov principal 11:25
  • EA
  • Domeniul Mentiune
    EA nu a intrunit punctajul necesar
    10 NASTASA Liviu Bacau Bacau principal 11:35
  • RM1
  • EA
  • RM1
  • EA
  • 11 BAJENARU Leonard Bucuresti Bucuresti principal 11:50
  • RIM11c
  • EGSC
  • RIM11c
  • EGSC
  • 12 GEOSTUD SRL Bucuresti Bucuresti principal 12:05
  • RIM11a
  • RA11a
  • RM11a
  • BM11a
  • EA
  • EGCA
  • EGZA
  • EGSC
  • MB
  • RIM11a
  • RA11a
  • RM11a
  • BM11a
  • EA
  • EGCA
  • EGZA
  • EGSC
  • MB
  • 13 EPURESCU Delia -Adina Bengesti Gorj principal 12:15
  • RIM2
  • RM1, RM13b
  • EA
  • RIM2
  • RM1, RM13b
  • EA
  • 14 GHERGHELES Carmen Oradea Bihor principal 12:30
  • RIM1
  • RM1
  • BM1, BM3
  • RIM1
  • RM1
  • BM1, BM3