Sesiunea din data de 10-12-2021



Comisia:

      Presedinte:
          Ioan GHERHES

      Membri:
          conf. univ. dr. ing. Zoltan TOROK
          s.l. dr. ing. Daniela-Luminita MOVILEANU
          conf. univ. dr. Liviu MUNTEAN
          conf. univ. dr. Dan IONESCU

      Reprezentanti autoritati:
          dna Gabriela OSICEANU - consilier superior, MMAP

      Secretar de sedinta:
          Daniela HARANACIU



Candidati - programare interviu si rezultate finale:

Nr Expert
atestat
Localitate Judet/
Tara
Nivel
atestare
Ora
interviu
Tip studii/
Domenii
de atestare
Admis Respins
1 SC ARGIF PROIECT SRL Pitești Arges principal 09:15
  • RIM11b, RIM13b
  • RA11b, RA13b
  • RM11b, RM13b
  • BM11b, BM13b
  • RIM11b, RIM13b
  • RA11b, RA13b
  • RM11b, RM13b
  • BM11b, BM13b
  • 2 OMNIA DEVELOPMENT Bucuresti Bucuresti principal 09:30
  • RIM11c, RIM13b
  • RM3, RM12, RM13b
  • EA
  • RIM11c, RIM13b
  • RM3, RM12, RM13b
  • EA
  • 3 SC DRUM PROIECT SRL Bucuresti Bucuresti principal 09:45
  • RIM11a, RIM11c
  • RM11a
  • EA
  • EGSC
  • RIM11a, RIM11c
  • RM11a
  • EA
  • EGSC
  • 4 GEOGRAPHICA TRANSILVANIA SRL Șard România principal 10:00
  • RIM1, RIM2
  • RM1, RM13b
  • EA
  • MB
  • RIM1, RIM2
  • RM1, RM13b
  • EA
  • MB
  • 5 GEOPETROL S.A. PLOIESTI Prahova principal 10:15
  • RIM2, RIM3, RIM11c
  • BM2, BM3, BM11a, BM11b
  • RIM2, RIM3, RIM11c
  • BM2, BM3, BM11a, BM11b
  • 6 S.C. GREENVIRO S.R.L. Cluj-Napoca Cluj principal 10:30
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM12, RIM13a, RIM13b
  • RA1, RA3, RA5, RA6, RA7, RA11b
  • RM1, RM2, RM3, RM11a, RM11b, RM11c, RM12, RM13a, RM13b
  • BM2, BM3, BM5, BM6, BM11b, BM11c, BM13b
  • EA
  • EGSC
  • MB
  • RIM1, RIM2, RIM3, RIM11a, RIM11b, RIM11c, RIM12, RIM13a, RIM13b
  • RA1, RA3, RA5, RA6, RA7, RA11b
  • RM1, RM2, RM3, RM11a, RM11b, RM11c, RM12, RM13a, RM13b
  • BM2, BM3, BM5, BM6, BM11b, BM11c, BM13b
  • EA
  • EGSC
  • MB
  • 7 TIGANILA Alexandra ROSIORI DE VEDE Teleorman principal 10:45
  • RIM7, RIM11b
  • RA7, RA9
  • RS7, RS9, RS11b
  • RIM7, RIM11b
  • RA7, RA9
  • RS7, RS9, RS11b
  • 8 TIGANILA Alexandra ROSIORI DE VEDE Teleorman asistent 11:00
  • RIM11a, RIM11c, RIM13b
  • RA11a, RA11c, RA13b
  • RIM11a, RIM11c, RIM13b
  • RA11a, RA11c, RA13b
  • 9 APOSTOL Dumitru-Giani Sector 4 Bucuresti asistent 11:10
  • RIM5, RIM6, RIM11a
  • RA5, RA6, RA11b
  • RIM5, RIM6, RIM11a
  • RA5, RA6, RA11b
  • 10 STOICHECI Elvira BUCUREŞTI, SECT. 2 Bucuresti asistent 11:30
  • RIM11b, RIM11c, RIM13b
  • RA11b, RA11c, RA13b
  • RIM11b, RIM11c, RIM13b
  • RA11b, RA11c, RA13b
  • 11 ZAHARCU Elena TULCEA Tulcea asistent 11:45
  • RIM2, RIM11a, RIM13b
  • RM11a, RM13b
  • BM2, BM11a, BM13b
  • EA
  • BM2, BM11a, BM13b
  • Domeniul Mentiune
    RIM2 nu a intrunit punctajul necesar
    RIM11a nu a intrunit punctajul necesar
    RIM13b nu a intrunit punctajul necesar
    RM11a nu a intrunit punctajul necesar
    RM13b nu a intrunit punctajul necesar
    EA nu a intrunit punctajul necesar
    12 APOSTOL Dumitru-Giani Sector 4 Bucuresti principal 12:15
  • RIM3, RIM7, RIM11b
  • RA3, RA7, RA9
  • RS3, RS7, RS9, RS11b
  • RIM3, RIM7, RIM11b
  • RA3, RA7, RA9
  • RS3, RS7, RS9, RS11b
  • 13 OLTEANU Constantin Viorel Sectorul 3 Bucuresti principal 12:35
  • RM13b
  • EA
  • MB
  • RM13b
  • EA
  • MB
  • 14 ROTARU Maricica COMUNA NEREJU Vrancea asistent 12:50
  • RIM1, RIM8, RIM11a
  • RA1, RA8, RA13b
  • RIM1, RIM8, RIM11a
  • RA1, RA8, RA13b
  • 15 ROTARU Maricica COMUNA NEREJU Vrancea principal 13:10
  • RA9
  • RS7, RS11b
  • RA9
  • RS7, RS11b