Sesiunea din data de 11-11-2021



Comisia:

      Presedinte:
          Ioan Gherhes

      Membri:
          conf. univ. dr. ing. Zoltan TOROK
          conf. univ. dr. Mihaela Brindusa SLUSER
          prof. univ. dr. Gabriel MURARIU
          dr. ing. Elod MELLES

      Reprezentanti autoritati:
          dna Gabriela OSICEANU - consilier superior, MMAP

      Secretar de sedinta:
          Daniela Haranaciu



Candidati - programare interviu si rezultate finale:

Nr Expert
atestat
Localitate Judet/
Tara
Nivel
atestare
Ora
interviu
Tip studii/
Domenii
de atestare
Admis Respins
1 BOCIORT Dalia Mioara Arad Arad principal 09:15
  • RIM11c
  • BM11c
  • RIM11c
  • BM11c
  • 2 SC DEREVO PROIECT SRL Brasov Brasov principal 09:30
  • RM1
  • EA
  • RM1
  • EA
  • 3 TUDOSE Oana Nicoleta Brașov Brasov asistent 09:45
  • RM1
  • EA
  • RM1
  • EA
  • 4 POPA Costel Bacau Bacau asistent 10:00
  • RM1
  • EA
  • RM1
  • EA
  • 5 CRISTEA Ion Bucuresti Bucuresti principal 10:15
  • RIM1
  • RM1
  • EA
  • RIM1
  • RM1
  • EA
  • 6 KVB CONSULTING & ENGINEERING S.R.L. Sector 1 Bucuresti asistent 10:30
  • BM1, BM3, BM11a, BM11b, BM11c, BM13a, BM13b
  • BM1, BM3, BM11a, BM11b, BM11c, BM13a, BM13b
  • 7 INSTITUTUL NAȚIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURĂ "MARIN DRĂCEA" Voluntari Ilfov principal 10:45
  • RM1
  • EA
  • RM1
  • EA
  • 8 INSTITUTUL NAȚIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURĂ "MARIN DRĂCEA" Voluntari Ilfov principal 10:45
  • RIM1
  • RM1
  • EA
  • RIM1
  • RM1
  • EA
  • 9 BALINT Ioan Alexandru Sector 5 Bucuresti principal 11:00
  • RIM6, RIM11a, RIM13b
  • RA7, RA8, RA11b
  • RS2, RS7
  • BM1, BM7, BM8
  • RIM6, RIM11a, RIM13b
  • RA7, RA8, RA11b
  • RS2, RS7
  • BM1, BM7, BM8
  • 10 ANGHEL Ana Maria Bucuresti Bucuresti asistent 11:20
  • RA8, RA10, RA11c, RA13b
  • BM5, BM7
  • RA8, RA10, RA11c, RA13b
  • BM5, BM7
  • 11 CEPROHART S.A. Braila Braila Braila principal 11:35
  • RIM1, RIM11b
  • RA9
  • RIM1, RIM11b
  • RA9
  • 12 PANĂ Mihaela Pitești Arges principal 11:55
  • RIM11b, RIM13b
  • RA11b, RA13b
  • RM11b, RM13b
  • BM11b, BM13b
  • RIM11b, RIM13b
  • RA11b, RA13b
  • RM11b, RM13b
  • BM11b, BM13b
  • 13 GHEȚU Alexandru-Maximilian Bucuresti Bucuresti asistent 12:15
  • RIM2, RIM11a, RIM11c
  • BM11a
  • EGCA
  • EGZA
  • EGSC
  • RIM2, RIM11a, RIM11c
  • BM11a
  • EGSC
  • Domeniul Mentiune
    EGCA nu a intrunit punctajul necesar
    EGZA nu a intrunit punctajul necesar
    14 NAIDIN Ionel BRASOV Brasov principal 12:35
  • RM1
  • EA
  • RM1
  • EA